Skip links

Privatumo politika

Naršydami sutinkate su slapukų (angl. „cookies“) įrašymu, neprieštaraujate, kad jūsų duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais ir patvirtinate, kad esate susipažinę su šioje skiltyje aprašyta privatumo politika.

Renkama informacija (angl. „cookies“)

Naudojame būtinuosius, analitinius ir rinkodarinius slapukus, kurie padeda rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių, užtikrinti sklandų svetainės veikimą ir pateikti lankytojų interesams specialiai pritaikytą turinį. Slapukus mūsų puslapyje renka turinio valdymo platforma bei kiti trečiųjų šalių įskiepiai. 

Šiuos slapukus galite ištrinti savo naršyklės nustatymuose, tačiau kai kuriais atvejais šis veiksmas gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainės funkcijų veikimą ar blokuoti prieigą prie internetinės svetainės.

Planetless.lt turinyje gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto svetaines. Paspaudę nuorodą ir apsilankę jose galite susipažinti su jų privatumo politika ir duomenų apsaugos principais.

Informacijos naudojimas

Surinkta informacija naudojama šiais tikslais:

  • Naujienlaiškio siuntimo tikslu su išankstiniu Jūsų sutikimu
  • Susisiekimo tikslais su išankstiniu sutikimu – susisiekimui ir galimybei atsakyti į jūsų užklausas

Duomenų apsauga

Užtikriname, kad asmens duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Jūsų duomenys nebus parduodami, teikiami ar kitaip be teisėto pagrindo perduodami tretiesiems asmenims, taip pat naudojami kitiems tikslams, nei jie buvo surinkti. Reikiami duomenys bus perduoti tik susijusiems paslaugų tiekėjams tam, kad būtų atlikta konkreti paslauga.

Jūsų duomenys bus saugomi 2 metus nuo kontaktų palikimo.

Jūsų teisės

  • Žinoti apie savo duomenų tvarkymą
  • Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi
  • Reikalauti ištaisyti arba papildyti duomenis, jeigu jie yra netikslūs arba nebeaktualūs
  • Savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus
  • Reikalauti, kad asmens duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių
  • Teisė į duomenų perkėlimą
  • Nesutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais

Jei turite su privatumo politika susijusių klausimų, susisiekite – [email protected]

We work with industry leaders and great brands. Join our list, contact us.
Explore
Drag